Muži remizovali se Zubřím

V dalším přípravném utkání přivítali naši házenkáři v domácím prostředí tým Zubří.
TJ Cement Hranice – HC Gumárny Zubří 29 : 29 (11 : 14)
Sestava a branky Cementu: L. Fabián, M. Fabián – Stržínek 4, Hradil 5, Skřídlo 7, Hojník 5, Valášek 2, Kolmajer 4, Kudr 2, Ševeček.

Hosté v první půli působili kompaktnějším dojmem a tuto část vyhráli tříbrankovým rozdílem 14:11. Ve druhé půli se karta obrátila, náš celek i přes absenci Bičaníka, Gřese a Perničky záhy srovnal skóre a ve 40. minutě dokonce vedl 20:17. Mírný náskok si Hraničtí udržovali až do samého závěru, vlastními chybami ale dovolili soupeři snížit a po skončení zápasu ze sedmičky nakonec i vyrovnat. Další přípravný zápas sehraje náš tým už ve čtvrtek, kdy v 17.45 hodin hostí SKP Frýdek-Místek.