Muži na Karvinou tentokrát nestačili

K předehrávanému zápasu 4. kola házenkářské extraligy nastoupil tým Cementu Hranice na palubovce favorita soutěže HCB Karviná. Domácí tým, vědom si porážky z minulé sezóny neponechal nic náhodě, pečlivě se na zápas připravil a od úvodního hvizdu šel tvrdě za svým cílem.
HC Baník Karviná – TJ Cement Hranice 36 : 24 (19 : 10)
Karviná rychle vedla 4:1 a své vedení neustále zvyšovala. Po úvodním poločase domácí přesvědčivě vedli už 19:10.
Ve druhé půli se hosté častěji dostávali do výhodných střeleckých pozic, mnohé jejich střely ale likvidoval vynikající Baďura v domácí brance, který nepřipustil ani pomyšlení na korekci výsledku.

Sestava a branky Cementu: L. Fabián, M. Fabián – Stržínek, Hradil 4/2, Kolmajer 3, Skřídlo 1, Gřes 2, Štípek 1, Ševeček 1, Pernička 3, Hojník 5, Valášek 4.
Rozhodčí: Skružný, Kabulič. Sedmimetrové hody: 3/3 - 3/2. Vyloučení: 6:6. Diváků: 300.

Předehrávka 3. kola:
Dukla Praha - Zubří 21:22 (12:13)

Další mistrovské utkání sehraje náš tým v neděli 24. září od 10.30 hodin doma proti Lovosicím.