V poločase euforie, na konci ostuda

Zápas dvou rozdílných poločasů sehrál dnes náš extraligový tým, který v zápase 22. kola na domácí palubovce přivítal mužstvo Jičína.

TJ Cement Hranice – CS CARGO HBC Jičín 29 : 31 (21 : 14)

V první půli předvedli domácí skvělou hru podpořenou výborným výkonem Luďka Fabiána v brance a zaslouženě vedli rozdílem třídy 21:14.
Ve druhém poločase ale bylo vše naopak. Jičínští zpevnili obranu, začali hrát „osobku“ na Hradila s Bičaníkem a domácí náhle nevěděli, co hrát. Navíc se přestalo dařit i brankářům, důsledkem čehož hosté ve 44. minutě už vedli 26:24. Náš tým se ještě na chvíli vzchopil, otočil na 28:26, ale poslední destiminutovku znovu ovládli hosté, pěti brankami otočili na 31:28 a odvezli si do Čech dva body.

Nejvíce branek: Hradil 7/2, Kolmajer 6, Bičaník 5 – Brykner 8, Lepieš 6, Vtípil 5.
Rozhodčí: Bečička, Horák. Sedmimetrové hody: 2/2 – 6/2. Vyloučení: 4 - 9. Diskvalifikace 0 – 1 (Pokorný) Diváků: 300.