Čestná prohra

Náš tým ve dvanácti hráčích bojoval seč mohl, ale proti silnému soupeři neměl v závěru šanci. Další zápas muže čeká v neděli 25. března od 10.30 hodin, kdy doma hostí Karvinou.

HK Město Lovosice – TJ Cement Hranice
32 : 28 (14 : 16)

Sestava a branky Cementu: L. Fabián, M. Fabián – Stržínek 5, Samiec, Hradil 6/1, Bičaník, Pernička 4, Ševeček, Štípek 1, Valášek 6, Kolmajer 6.
Rozhodčí: Padevět, Kohout. Sedmimetrové hody: 5/5 - 1/1. Vyloučení: 6:9. Diskvalifikace: 0 – 1 (Bičaník) Diváků: 550.

V úvodní části náš tým trpělivě střádal branky a ve 23. minutě vedl 12:9. Lovosicím se sice do 26. minuty podařilo srovnat na 12:12, následující tříbranková série ale rozhodla o poločasovém vedení Hranic 14:16.
Po přestávce Lovosice za tři minuty skóre otočily na 17:16, naši hráči se ale nevzdávali a znovu zvrátili skóre ve svůj prospěch – 18:19. V následující desetiminutovce pokračovala přetahovaná o vedení a ještě devět minut před koncem bylo skóre vyrovnané – 24:24. V zavěru se ale projevila síla třetího týmu soutěže, který šel do tříbrankového trháku a dovedl zápas do vítězného konce.

Další výsledky nadstavby:
o 1.- 6. místo: Jičín - Karviná 21:29, Dukla - Zubří 27:24
o 7.- 12. místo: Třeboň - Bystřice p. H. 27:26, Brno - Frýdek-Místek 21:32, Plzeň - Kopřivnice 23:23.