Suverénní vyhra nad Jičínem

V zápase 10. kola extraligy si náš extraligový tým poměrně hladce poradili s marodkou sužovaným Jičínem.

TJ Cement Hranice – HBC Ronal Jičín 31 : 20 (14 : 11)

Naši si už v první desetiminutovce vypracovali tříbrankový náskok 5:2, který udrželi až do přestávky – 14:11.
Zápas jsme definitivně ve svůj prospěch rozhodli v úvodu druhé půle, kdy jsme během sedmi minut soupeři nastříleli šest branek a odskočili na 20:11. Do konce zápasu už tým v kombinované sestavě náskok ještě navýšil až na konečných 31:20.

Nejvíce branek: Hradil 6, Kovařík 5, Stržínek a Skřídlo 4, Toms 4/3 – Brykner 5, Král, Lepieš a Kvasnička 3, Babák 3/2.
Rozhodčí: Pešek, Pavlát. Sedmimetrové hody: 6/4 – 4/2. Vyloučení: 8 - 7. Diváků: 350.

Další známé výsledky 10. kola:
Prešov - Lovosice 39:20, Zubří - Plzeň 35:19, Kopřivnice - Dukla 30:31, Karviná – Bystřice p. H. 40:20.