Oslabený tým na Kopřivnici nestačil

Náš tým oslabený o Hradila a Brůnu na kompletní Kopřivnici nestačil. Už v úvodu jsme střeleckou nemohoucností a prostupnou obranou v čele s gólmany nabrali ztrátu, kterou jsme do konce zápasu nedokázali dohnat.

KH Kopřivnice – TJ Cement Hranice
29 : 23 (14 : 11)

Sestava a branky Cementu: Fabián, Vydra, Mikulenčák – T. Samiec, Stržínek 5/14, Toms 3 (2)/9 (2), Ruber, Skřídlo 5/6, Čadra, Spuchlák 1/3, J. Samiec, Kovařík 5/9, Galus 2/8, Godál 2/3.
Rozhodčí: Bečička, Horák. Sedmimetrové hody: 5/5 - 2/2. Vyloučení: 4 - 2. Diváků: 250.

Trenér Hegar nám k zápasu řekl:
“Začátek utkání se nám nepovedl, měli jsme problémy s obranou a taky brankáři nepředvedli v úvodu moc dobrý výkon. Navíc jsme se nemohli prosadit přes pozornou kopřivnickou obranu, takže jsme hned na začátku hodně ztráceli. Šestibrankový náskok jsme před přestávkou ještě dokázali stáhnout, ale později se ukázalo, že s kádrem, který jsme měli k dispozici – bez dvou spojek, se proti domácím nemůžeme prosadit. Vázla rozehrávka, ztráceli jsme balony a nemohli jsme domácí dostat pod tlak a využít toho ke skórování. Takže druhá půle se podobala té první, domácí si znovu vybudovali náskok, který jsme až v závěru zkorigovali."

Doufejme, že se tým dá během měsíční přestávky do pořádku a 25. ledna proti Frýdku-Místku se ukáže v lepším světle.