Dukla jede z Hranic bez jediného bodu!

Neúspěšná série s Duklou je zlomena! Po velmi zodpovědném a bojovném výkonu náš tým ve výborném utkání s favorizovaným soupeřem prodloužil bodovou sérii a udělal důležitý krok k postupu do play-off.

TJ Cement Hranice – HC Dukla Praha 29 : 27 (13 : 11)

Domácí hráči se už od začátku s chutí pustili do silného soupeře, celou první půli si drželi mírný náskok a do šatem šli s dvoubrankovým vedením 13:11.
Ve druhé půli Dukla několikrát stáhla náš mírný náskok a v 53. minutě šla dokonce do vedení 26:24. Ani to jí však nestačilo, udělala několik chyb a naše, do úmoru bojující mužstvo, dokázalo skóre otočit a zasloužené vedení v hektickém závěru i udržet.

Nejvíce branek: Brůna 8, Stržínek, Hradil a Galus 4 – Stehlík 7, Rams 6/4, Polášek 4.
Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 2/1 – 4/4. Vyloučení: 5 - 2. Diváků: 450.

Další známé výsledky 22. kola:
Třeboň - Plzeň 30:32, Zubří - Lovosice 33:24, Kopřivnice - Hustopeče 37:26, Prešov - Jičín odloženo.