Semifinále uteklo o jedinou branku

Nejtěsnějším jednobrankovým rozdílem muži prohráli v rozhodujícím třetím čtvrtfinálovém zápase s Lovosicemi a budou tak hrát pouze o 5.- 8. místo.

TJ Cement Hranice – HK Město Lovosice 25 : 26 (13 : 13)

Prakticky celý zápas jsme dotahovali, do vedení se kluci dostali jen jednou před koncem poločasu, i ten ale nakonec skončil remízou.
Ve druhé půli Lovosice vedly už 22:18, podařilo se nám ale náskok stáhnout a tým byl několikrát krok od vyrovnání, ale vlastními chybami a nepřesnou střelbou se hráči o úspěch sami připravili.

Nejvíce branek: Brůna 6, Čadra 4/1, Stržínek, Toms a Kovařík 3 – Vaněk 11, Kratovhvíl a Miler 4, D. Kylíšek 3.
Rozhodčí: Kohout, Novák. Sedmimetrové hody: 1/2 – 2/2. Vyloučení: 5 - 8. Diskvalifikace: 0 – 2 (Havlovec a Brecko) Diváků: 550.