Čtvrtý zápas, čtvrtá výhra

V dalším zápase extraligy nastoupili muži proti Třeboni a také s tímto soupeřem dokázali zvítězit.

TJ Cement Hranice – TJ Jiskra Třeboň 31 : 29 (16 : 13)

Nejvíce branek: Indrák 8, Tůma 7, Brož 4, Čadra a Galus 4/1 – Kubík 12/2, Naimann 7, Kotlaba 5.
Rozhodčí: Smékal, Bubeníček. Sedmimetrové hody: 2/4 – 2/2. Vyloučení: 7 - 8. Diváků: 250.

Úvod zápasu vyšel lépe hostujícímu týmu, který rychle vedl 3:0, domácí se ale rychle dostali do tempa, v 9. minutě srovnali na 5:5, za deset minut už vedli 12:8 a poločas vyhráli 16:13.
Ve druhé půli náš tým náskok dále zvyšoval, ve 39. minutě vedl už 20:15 a stejný rozdíl byl na ukazateli skóre i po dalších 10 minutách hry, kdy domácí vedli 26:20. Ještě minutu a půl před závěrem vedly Hranice bezpečně 31:26, načež polevily v koncentraci a hosté snížili na konečných 31:29.

Další výsledky 3. kola:
Lovosice - Frýdek-Místek 28:23, Zubří - Přerov 36:26, Jičín - Dvůr Králové 28:21, Plzeň - Kopřivnice 31:26, Dukla - Karviná 17:26.