Muži v Plzni neuspěli, rozhodl úvod druhé půle

K zápasu 11. kola extraligy nastoupil náš tým na palubovce letos velmi úspěšné Plzně.

TJ Lokomotiva Plzeň – TJ Cement Hranice 33 : 29 (18 : 16)

Nejvíce branek: Šetlík 11/2, Linhart 6, Šik a Vinkelhöfer 5 - Tůma 7, Brůna 6, Indrák 5.
Rozhodčí: Kohout, Novák. Sedmimetrové hody: 2/2 - 2/2. Vyloučení: 5 - 6. Diváků: 300.

Úvodní desetiminutovka byla herně i brankově vyrovnaná, oba týmy v ní nastřílely po 6 brankách. V dalších minutách si domácí vytvořili dvoubrankový náskok, který udrželi až do přestávky. Do kabin šly týmy za stavu 18:16.
V úvodu druhé půle se ale naši hráči dlouho nemohli prosadit střelecky, zatímco soupeř pomalu navyšoval své vedení. Po deseti minutách byl rozdíl pětibrankový – 22:17 a jedenáct minut před koncem už domácí vedli 28:21. Našim hráčům se ale podařilo ještě zápas zdramatizovat, v 55. minutě snížili na 30:26, ale závěr už si domácí pohlídali a zvrat nepřipustili.