Role favorita splněna

Ve druhém kole extraligy nastoupil náš tým na palubovce Dvora Králové a šestibrankovou výhrou splnil roli favorita

1.HK Dvůr Králové n. L. – TJ Cement Hranice 22 : 28 (9 : 14)

Nejvíce branek: Fiedor 7, Kulhánek, Zelinka a Kotík 3, Hracha 3/1 – Diviš 6, Galus 6/2, Čadra a Indrák 5.
Rozhodčí: Kohout, Novák. Sedmimetrové hody: 1/4 - 2/4. Vyloučení: 6 - 6. Diváků: 250.

Úvod zápasu byl oboustranně nervózní, první branku dali domácí až ve 4. minutě a po čtvrthodině svítil na ukazateli stav 4:4. Teprve okolo 20. minuty se hlavně hraničtí střelci uklidnili a dovedli náš tým k poločasovému vedení 9:14.
Po přestávce náskok Hranic narostl až na 10:16, pak ale přišel bezmála desetiminutový útlum, který domácí hráči využili ke snížení na 17:19. V těchto chvílích držel naše naděje nad vodou výborný Kučerka v brance, který domácím pochytal několik vyložených příležitostí. V závěrečné čtvrthodině se naši hráči opět probrali, po chybách soupeře znovu navýšili náskok a dovedli zápas do vítězného konce.