Dobrý výkon pouze v prvním poločase

HC Cement Hranice – HC Frýdek-Místek
22 : 29 (13 : 13)

V 10. kole házenkářské interligy přivítalo mužstvo Cementu Hranice favorizovaný tým Frýdku-Místku.
Domácí se pustili s vervou do soupeře, většinu prvního poločasu o branku vedli a do šaten se šlo za vyrovnaného stavu 13:13. V úvodu druhé půle se Hranice znovu ujaly vedení, to však už bylo z jejich strany vše. Hosté vzápětí čtyřmi góly v řadě otočili skóre a až do konce zápasu byli lepší a zaslouženě zvítězili

Nejvíce branek: L. Veřmiřovský 6, M. Veřmiřovský a Gřes 4 – Toms 7/3, Sklenák 6.

Rozhodčí: Beňo, Rančík. Sedmimetrové hody: 4/4 - 1/0. Vyloučení: 6 - 6. Diskvalifikace: 1 – 0 (Skřídlo). Diváků: 300.

Dosud známé výsledky 10. kola:

HC Baník Karviná - ŠKP Sečovce 31:24 (18:10), MŠK SIRS Považská Bystrica - ŠK Tatran Prešov 35:30 (18:19).

Podrobnosti k utkání, další výsledky a tabulku HIL přineseme v pondělí.