Těžká prohra v Prešově

ŠK Tatran Prešov - HC Cement Hranice
42 : 15 (19 : 9)

Vysokou porážku utrpěli házenkáři Cementu Hranice v zápase 11. kola česko-slovenské interligy, který se předehrával z důvodu účasti Prešova v Lize mistrů.
Sestavy a branky

PREŠOV:
Bakša, Marušák 3,Urban, Pekár 3, Damitš, Čorej 5, Fuňak 6, Bražnik, Gruca 1, Tumidalský 3, Durilla, Antl 12/1, Kukučka 7, Tabačko 2.

HRANICE: Štolcar, Kosatík - Bergendi 2/1, Žurek, Gřes 3, Novák 1, L. Veřmiřovský 2, Skřídlo, Pernička 1, Zemánek 1, Pavel Blaha, M. Veřmiřovský, Kolmajer 3, Hojník 2.

Rozhodčí: Černý, Hippík. Delegát: Margitan. Sedmimetrové hody: 1/1 - 1/1. Vyloučení: 3:4. Diváků: 835.

Domácí pod vedením nové trenérské dvojice Žuravľov - Lamač předvedli rychlou a dynamickou házenou. Hranice sice ve 13. minutě prohrávaly jen 4:6, ale v průběhu dalších sedmi minut jim slovenský mistr nastřílel osm branek a pak už neohrožován dokráčel k přesvědčivému vítězství. Ve druhém poločase hosté zcela odpadli. Na straně domácích dostali příležitost všichni hráči kromě brankáře Bakši.