Prokletí pokračuje

HC Cement Hranice – ŠKP Bratislava
31 : 36 (14 : 16)

S další posilou, na poslední chvíli získaným Danielem Prepslem (hostování z Kopřivnice) nastoupili hraničtí házenkáři proti Bratislavě s odhodláním zlomit už konečně sérii porážek.
V prvním poločase chvíli vedli, ale pět minut před přestávkou už prohrávali o čtyři branky 9:13. Přesto se jim do poločasu podařilo snížit na dvoubrankový rozdíl 14:16. Ve druhé půli pomalu dotahovali a ve 41. minutě se ujali vedení 23:22 a ještě v 53. minutě vedli 29:28. Poté však přišel tradiční útlum, spousta chyb a za sedm minut bylo vše jinak. Hosté otočili na 35:29 a v nervózním závěru i ve třech už svůj náskok uhájili.

Nejvíce branek: L. Veřmiřovský 8/3, Gřes 7 – Tarhai 11, Mikéci 7.

Rozhodčí: Pešta, Poláček. Sedmimetrové hody: 3/3 - 4/3. Vyloučení: 5 - 5. Diskvalifikace: 0 – 1 (Kozlov). Diváků: 250.

Další výsledky 12. kola

Karviná – Kostelec 36:21, Zubří – Prešov 32:35, Brno – Dukla 22:28, Považská Bystrica – Sečovce 40:22, Nové Zámky – Frýdek-Místek 34:24, Bardejov - Košice 22:27.

Podrobnosti k utkání a tabulku HIL zveřejníme v pondělí.