Naši házenkáři konečně zvítězili!

ŠKP Sečovce - HC Cement Hranice
26 : 34 (11 : 22)

Teprve v zápase třináctého kola házenkářské interligy se podařilo mužstvu Cementu Hranice znovu zvítězit. Podařilo se jim to na palubovce souseda v tabulce, posledních Sečovců.
Zatímco domácí tým začal ustrašeně a dělal chybu za chybou, naši hráli soustředěně a rychlými góly trestali hrubky soupeře. V poločase už jsme vedli o jedenáct branek 22:11 a přestože hráči ve druhé půli polevili, bez problémů dovedli zápas do vítězného konce. Vítězstvím se v tabulce posunuli na dvanácté místo před Bardějov, který hraje zítra na Dukle.

Nejvíce branek: Kučera 7, Gamrát 5/2, Nagy, Meluš a Ivanecký po 3 - L. Veřmiřovský 8, Gřes a Pernička po 7, Bláha a Hojník po 4. Rozhodčí: P. Leško, M. Leško. Sedmimetrové hody: 2/2 - 2/1. Vyloučení: 4:5. Diváci: 200.