HC Cement Hranice

Interligový tým mění trenéra, k mužstvu se vrací Miroslav Frank

Od nového roku se k A-týmu po čtrnácti měsících znovu vrací jeho bývalý hráč a dlouholetý trenér Miroslav Frank, který "u kormidla" střídá Miroslava Bartoně. Asistentem zůstává Lumír Zátopek.
Bartoň k týmu přišel po sedmém kole HIL, kdy mělo mužstvo na svém kontě pouze dva body za výhru v prvním kole nad Kostelcem. Ani on však nebyl příliš úspěšný, v osmi zápasech pod jeho vedením mužstvo získalo také jen dva body za výhru v Sečovcích.

Kromě trenéra dochází také ke změnám ve vedení oddílu a proslýchá se, že podstatných změn dozná i hráčský kádr. Z týmu již odešli Zemánek, Novák, Martin Veřmiřovský, Bergendi, Gřes a Prepsl a není vyloučeno, že budou následovat i někteří další. O tom, kdo do týmu přijde zatím nechtějí funkcionáři spekulovat, jednání ještě nejsou uzavřena.

Vedení klubu z důvodu, že všechny změny zatím nejsou dotaženy do konce, nechce vydávat žádné oficiální informace. Podle vyjádření jednoho z majitelů týmu by mělo být jasno do příštího pátku, pak bude veřejnost se všemi změnami seznámena.

(viki)

provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko