Vítězství uteklo mezi prsty

HC Cement Hranice – SHK Louny 21:21 (10:9)

Další smutný zápas mají za sebou hraničtí házenkáři. V zápase 28. kola česko-slovenské interligy přivítali na své palubovce mužstvo Loun. Po prvním poločase plném chyb a nepřesností vedli rozdílem jedné branky. Ve druhé půli si naši hráči vypracovali až tříbrankový náskok, ale chybami v rozehrávce a nepřesnou střelbou o něj v závěru přišli. Hosté si tak z Hranic odvážejí cenný bod.
Nejvíce branek: Stržínek 6, Kolmajer a Valášek 4 – Urban 8/2, Jordák 6, Martinek 4. Sedmimetrové hody: 6/3 – 3/2. Vyloučení: 2 – 6. Diskvalifikace: 0 – 1 (Klimek). Rozhodčí: Dušek, Smékal. Diváků: 500.

Dosud známé výsledky 28. kola:

Povážská - Bystrica Dukla Praha 27:25 (12:15), Allrisk Praha - Hlohovec 35:32 (13:10), Košice - Bratislava 30:25 (13:11), Prešov - Sečovce 38:17 (17:10), Trnava - Frýdek-Místek 31:30 (16:18).