V Karviné zanechali dobrý dojem

V neúplné sestavě odehráli házenkáři Cementu Hranice zápas 16. kola házenkářské interligy na půdě vedoucího týmu soutěže – Baníku Karviná.

HC Baník Karviná - HC Cement Hranice
34 : 17 (17 : 12)

Sestava a branky Cementu:Štolcar, Gnida – Petr Bláha, Hojník 5, P. Žurek 3, Samiec 2, Pavel Blaha 3/2, Pernička 2, Ševeček, Gajda 1, Kolmajer, Štípek 1. Rozhodčí: Tvrdoň, Bauer. Sedmimetrové hody: 6/4 - 3/2. Vyloučení: 6:6. Diváků: 700.

Že nebudou odevzdaným soupeřem, ukázali hráči Cementu v úvodních minutách utkání. I když jim chvíli trvalo, než se na hřišti rozkoukali a v 5. minutě prohrávali 3:0, za čtyři minuty srovnali na 3:3 a ještě o minutu později to bylo 4:4. Teprve pak se začali prosazovat favorizovaní domácí. Vytvořili si trvalý tlak a postupně zvyšovali skóre až na 15:8. ve 23 minutě. Stačily však dvě minuty a Hraničtí třemi góly zápas znovu zdramatizovali a domácí, přestože do konce poločasu ještě odskočili na 17:12, měli v kabině o čem přemýšlet.

Po přestávce už Karvinští začali roli favorita postupně naplňovat. Ve 37. minutě vedli ještě o šest branek 20:14, pak ale jejich gólman Novák "zavřel" branku a do konce zápasu dovolil našemu celku vstřelit jen tři góly. Naopak domácím se střelba dařila, trefili se ještě čtrnáctkrát a střelecké manévry ukončili za stavu 34:17..

Další výsledky 16. kola:

Sečovce - Brno 37:31 (16:14), Prešov - Košice 32:28 (13:15), Považská Bystrica - Zubří 30:21 (17:8), ŠKP Bratislava - Bardejov 37:11 (21:4), Frýdek-Místek - Dukla Praha 31:25 (15:13), Kostelec na Hané - Nové Zámky 30:23 (10:10).

Aktuální tabulku najdete ZDE.

Příští utkání odehraje náš tým ve středu 16. února od 17.30 hodin v Zubří, autobus odjíždí od haly Cementu v 15.45 hodin.