S Novými Zámky bez bodu

V zápase 18. kola HIL přivítali házenkáři Cementu na domácí palubovce mužstvo Nových Zámků.

HC Cement Hranice – TJ Štart Nové Zámky
25 : 34 (16 : 20)

Hosté se hned v první minutě ujali vedení, které do páté minuty zvýraznili na čtyřbrankový rozdíl, který udrželi až do konce poločasu. Domácí se po přestávce sice snažili náskok soupeře stáhnout, ale obměněná sestava na soupeře nestačila. V rozmezí 40. až 48. minuty hosté "utekli" až na osmibrankový rozdíl, který po chvíli navýšili až na deset branek. Hranicím se v závěru podařilo už jen snížit.

Nejvíce branek: Hojník 11, Kolmajer 6/1 – Stráňovský 12/3, Braško a Ivanov 6. Rozhodčí: Pešek, Pavlát. Sedmimetrové hody: 1/1 - 3/3. Vyloučení: 1 - 1. Diváků: 200.

Dosud známé výsledky 18. kola:

Prešov - Frýdek-Místek 32:34 (9:14), Karviná - Zubří 32:26 (14:12), Bratislava - Dukla Praha 22:23 (10:12), Sečovce - Košice 28:27 (10:14), Považská Bystrica - Házená Brno 37:30 (14:13).

Bližší informace k utkání, další výsledky a tabulku HIL zveřejníme v pondělí.