Povedlo se, muži zvítězili!

HC Cement Hranice – MHC Bardejov
35 : 29 (16 : 15)

V zápase 20. kola házenkářské interligy se hráčům Cementu Hranice podařilo po sedmi kolech znovu zvítězit. Úspěchu dosáhli proti předposlednímu týmu tabulky MHC Bardejov.
Zápas začal o dvacet minut později, protože hosté se kvůli nepříznivému počasí po cestě zdrželi. Přesto byli v úvodní desetiminutovce lepší než nervózní domácí a vedli 5:4. Obrat přišel v 11. minutě, kdy rozhodčí vyloučili dva hráče Bardejova a naši hráči čtyřmi brankami skóre otočili. Hosté ale do poločasu ještě snížili na 16:15.

Po pěti minutách druhé půle přišel zlom v utkání, Hranice si šesti brankami vybudovaly dostatečný náskok, který už si hráči pohlídali až do vítězného konce.

Nejvíce branek: Dobeš 11, Pernička 6 – Jenčík 7, Šimíček 6. Rozhodčí: Vaník, Měšťánek. Sedmimetrové hody: 1/0 - 1/0. Vyloučení: 4 - 6. Diváků: 250.

Dosud známé výsledky 20. kola:

Sečovce - Frýdek-Místek 27:27 (14:13), ŠKP Bratislava - Prešov 33:40 (16:18), Považská Bystrica - Košice 35:22 (18:10), Zubří - Brno 37:26 (22:15), Karviná - Nové Zámky 37:32 (17:18).

Bližší informace k utkání, další výsledky a tabulku HIL zveřejníme v pondělí.