Favorit měl ulehčenou práci

1.MHK Košice – HC Cement Hranice
35 : 18 (15 : 7)

K zápasu 22. kola házenkářské interligy cestoval dnes časně ráno tým Cementu Hranice až do Košic. Favorizovaní domácí, přestože nastoupili oslabeni, měli už předem usnadněnou práci, protože hosté k zápasu přijeli jen s dvanácti hráči a řadou dorostenců v sestavě. Nastoupit nemohli Štolcar, Kolmajer, Žůrek, Dobeš, Gajda a Pavel Blaha.
Do desáté minuty se oba týmy střídaly ve vedení, potom však domácím vyšlo několik akcí a do poločasu si vytvořili rozhodující náskok. Po přestávce se navíc hostům přestalo dařit střelecky a Košice i s náhradníky bez problémů dokráčely k vysokému vítězství.

Nejvíce branek: Strapko 10/6, Pecha 6, Baláž a Nagy 5 - Hojník 5, Pernička 4/4, Skřídlo a Stržínek 3.

Rozhodčí: Sabol, Ondogrecula.. Sedmimetrové hody: 6/6 - 5/4. Vyloučení: 6 - 2. ČK: Pecha (Košice). Diváků: 300.

Dosud známé výsledky 22. kola:

Prešov - Sečovce 49:13 (20:8), ŠKP Bratislava - Karviná 27:27 (12:13), Bardejov - Zubří 21:22 (9:10),.

Bližší informace k utkání, další výsledky a tabulku HIL zveřejníme v pondělí.