Výsledky mládeže

Starší dorost nastoupil k soutěžnímu utkání proti Jičínu, mladší dorost kvůli rozsáhlé marodce nenastoupil k zápasu s Tatranem Bohunice (zápas bude sehrán v náhradním termínu) a mladší žáci skončili čtvrtí na turnaji v Karviné.
Starší dorost

TJ Cement Hranice – CS CARGO HBC Jičín 34:34 (17:14)

Sestava a branky Cementu:
Gnida, Matuška – J. Samiec 8/4, Rudolf, Juráček 1, Zdražil 1, Ruber 8/1, Janíček 6, P. Baštan 10/1.

Náš tým v neúplné sestavě bojoval, v poločase vedl o tři branky, v 41. minutě dokonce o šest – 25:19. Poté se však začali prosazovat hosté, kteří nejdříve srovnali skóre a v předposlední minutě šli do vedení. Remízu pro Hranice nakonec zachránil Jakub Samiec, který dokázal v poslední minutě proměnit sedmičku.

Mladší žáci se zúčastnili silně obsazeného mezinárodního turnaje v Karviné, kde nakonec obsadili čtvrté místo.

Branky Cementu:
M. Třetina 31, J. Chlápek 27, T. Herda 14, A. Hajlman a R. Macháček 10, P. Čadra, M. Sommer a D. Vavřík 7, K. Magrla 3, P. Dvořák 1.