Na soupeře stačili jen dvacet minut

HC Cement Hranice – HC Dukla Praha
20 : 31 (7 : 13)

K zápasu 22. kola házenkářské interligy nastoupilo dnes mužstvo Cementu jen s jedenácti hráči, oslabeno o několik nemocných a zraněných opor.
Přesto se domácí hned od začátku pustili do favorizovaného soupeře. Až do třetiny zápasu se s Duklou střídali ve vedení, teprve potom se aktuálně čtvrtý tým tabulky začal prosazovat. Zásluhu na tom měl především brankář Štochl, který našim hráčům pochytal spoustu šancí a pomohl hostům k poločasovému vedení 13:7. Po přestávce už stále více unavení domácí začali dělat technické chyby a Dukla z rychlých protiútoků už jen zvyšovala náskok.

Nejvíce branek: Kolmajer 7, Dobeš 5 - Větrovec 8, Rams 6. Rozhodčí: Bubeníček, Jaroň. Sedmimetrové hody: 2/2 - 2/2. Vyloučení: 7:8. ČK: 1 – 2 (Žurek – Vraný, Čurda). Diváků: 300.

Dosud známé výsledky 22. kola:

Zubří - Košice 29:28 (14:15), Považská Bystrica - Frýdek-Místek 34:24 (15:12), Nové Zámky - Bardejov 35:31 (16:12), Sečovce - Bratislava 29:28 (15:17), Karviná - Brno 30:23 (15:8).

Podrobnosti k utkání, další výsledky a tabulku HIL zveřejníme v pondělí.