Favorit se prosadil

HC Frýdek-Místek - HC Cement Hranice
37 : 24 (17 : 12)

K zápasu 23. kola česko-slovenské interligy cestovali včera muži do Frýdku-Místku. Vývoj zápasu i jeho výsledek naplnil očekávání odborníků, jeho průběh pak kopíroval minulé zápasy našeho celku.
Sestava a branky Cementu: Gnida, Kosatík - Petr Bláha, P. Žurek, Samiec 1/1, Hojník 8, Kolmajer 6, Stržínek 2, M. Žůrek 2/1, Skřídlo 1, Pernička 2, Ševeček 1, Štípek 1. Rozhodčí: Válek, Opava. Sedmimetrové hody: 1/0 - 3/2. Vyloučení: 3:3. ČK: 1 – 0 Kejval (Frýdek-Místek). Diváků: 250.

Domácí se hned v úvodu ujali dvoubrankového vedení a to si drželi až do 17. minuty a stavu 8:6. Potom však pětibrankovou šňůrou odskočili na sedmibrankový rozdíl udrželi až do konce poločasu – 17:10.

Po přestávce náš tým snížil, ale další dvě několikabrankové šňůry domácích znamenaly zvýšení náskoku až na čtrnáct branek, který už hosté dokázali jen nepatrně snížit.

Po tomto kole klesl náš tým zpět na poslední místo v tabulce, předstihl jej Bardejov, který přehrál Brno. Další zápas odehraje Cement Hranice v neděli od 10.30 hodin doma proti Prešovu.

Další výsledky 23. kola:

Dukla Praha - Zubří 29:20 (18:11), Bardejov - Házená Brno 32:28 (14:13), ŠKP Bratislava - Kostelec na Hané 27:19 (16:10), Prešov - Považská Bystrica 31:25 (17:16), Košice - Nové Zámky 24:28 (13:16).

Předehráno: Sečovce - Karviná 29:32.