Výsledky házenkářského dorostu

Starší a mladší dorostenci TJ Cement Hranice odehráli o víkendu další soutěžní utkání. Starší dorostenci vybojovali cenné vítězství nad Třeboní, mladší podlehli silnému Frýdku-Místku. Mladší dorost navíc v neděli dohrával odložený zápas s Bohunicemi v němž vysoko zvítězil.
Starší dorost:

TJ Cement Hranice – TJ Jiskra Třeboň 31:25 (15:10)

Rozhodující krok k cennému vítězství udělali domácí hráči hned v úvodu zápasu, kdy si vytvořili rozhodující náskok - 9:2. Ten si po celý zápas udržovali, pět minut před koncem vedli 30:21 a až v posledních minutách dovolili oslabenému soupeři náskok zkorigovat. Střelecky se v utkání zaskvěl Štípek, který soupeři nastřílel 15 branek:

Sestava a branky Cementu: Gnida, Matuška – J. Samiec 6/1, V. Štípek 15/3, Juráček, Kobliha 1, Rudolf, Machanec 4, D. Baštan, P. Baštan, T. Ruber 5, P. Janíček..

Mladší dorost

TJ Cement Hranice – HC Frýdek-Místek 22:32 (14:15)

Mladší dorostenci stačili se soupeřem držet krok jen v první půli, po přestávce už byli hosté jasně lepší a zaslouženě vysoko zvítězili.

Sestava a branky Cementu: R. Magrla, Juřica – D. Baštan 11/3, P. Janíček 2, O. Pavlík 2, M. Dohnal 1, J. Čada 2, J. Hanzelka 2, P. Baštan 2.

TJ Cement Hranice – TJ Tatran Bohunice 39:24 (19:9)

Domácí tým přesvědčivě zvítězil, hráči si s chutí zastříleli, přičemž mezi střelci vynikl především Ruber, který zatížil konto soupeře 16 brankami.

Sestava a branky Cementu: R. Magrla, Juřica – D. Baštan 9/2, Ruber 16/3, P. Janíček 4, O. Pavlík 2, M. Dohnal 1, J. Čada 1, J. Hanzelka 3, P. Baštan 3.