Vítězství za bojovnost

HC Cement Hranice – ŠKP Sečovce
34 : 29 (15 : 17)

K poslednímu zápasu v házenkářské interlize nastoupili dnes večer hráči Cementu Hranice. Soupeřem jim byl nebezpečný celek Sečovců.
Domácí tým měl výborný vstup do utkání, vedl 4:0 a 8:3, ale pak přišel útlum a hosté otočili až na 13:17. Do poločasu se našim hráčům podařilo alespoň zkorigovat na 15:17. Ve druhé části už byli domácí lepší. Postupně snižovali náskok soupeře a ve 39. minutě šli do vedení 22:21. Poctivou obranou, za níž se výbornými zákroky prezentoval brankář Kosatík, Hraničtí likvidovali akce hostí a přesnou střelbou zvyšovali své vedení.

Nejvíce branek: Pernička 10, Dobeš 9 – Gamrát 9, Brutovský 6.

Rozhodčí: Padevět, Kohout. Sedmimetrové hody: 4/4 - 3/3. Vyloučení: 8:4. ČK: 1 – 1 (Skřídlo – Gamrát). Diváků: 300.

Dosud známé výsledky 26. kola:

Zubří – Bratislava 26:24, Bardějov – Dukla 21:31, Karviná – Košice 31:27, Považská Bystrica – Kostelec 38:22, Nové Zámky – Prešov 33:32.Brno – Frýdek-Místek

Bližší informace k utkání, další výsledky a tabulku HIL zveřejníme v pondělí.