HC Cement Hranice

Muži zahájili přípravu na extraligu

V úterý začala příprava mužstva mužů na první extraligovou sezonu. První část bude zaměřena především na fyzickou přípravu, během níž mužstvo čekají náročné výběhy do terénu, posilovna a spinning. Opomenuta samozřejmě nebude ani rehabilitace.
Ve druhé části mužstvo odehraje řadu přípravných zápasů a 20.- 21. srpna se zúčastní turnaje v Kopřivnici a o týden později sehraje přátelské utkání s mužstvem Hlohovce na závěr mezinárodního turnaje starších dorostenců v Hlohovci, kterého se zúčastní i naše dorostenecké mužstvo pod vedením trenéra Bednaříka.Jak už jsme psali, kádr doznal značných změn – nejvíce si trenér slibuje od posil Michala Hradila, Radima Kovaříka a Mojmíra Valáška (všichni z Kostelce), kteří již dříve za náš tým hráli. Zároveň s nimi bude velkou posilou brankář Luděk Fabián (Zubří, hrál v Kostelci), kterého klub získal po neúspěšném vyjednávání o smlouvě s Petrem Štolcarem. Z mužstva odešel Pavel Bláha z Uherského Hradiště a Jakub Gajda z Ostravy, nejasné je zatím působení Petra Žurka.Základ týmu by měli tvořit:

BR: Fabián – Vatolík – Kosatík

SL: Hradil – Dobeš – Pörsök

SS: Valášek – Petr Bláha

SP: Stržínek – Hojník

PI: Skřídlo – Kovařík

KL: Kolmajer – Štípek

KP: Pernička – Ševeček

Další hráči, kteří budou trenérům k dispozici: Gnida, Matuška, Samiec, Baštan, Ruber, Janíček, Magrla (všichni TJ CEMENT Hranice), Balon (Bystřice).

Realizační tým:

Trenér: Miroslav Frank, vedoucí mužstva: Jindřich Král, asistent a masér mužstva: Lumír Zátopek.Termíny přípravných utkání:

10. 8. v Litovli 19.30

12. 8. doma se Zubřím 18:00

16. 8. doma s Kopřivnicí 18:00

18. 8. v Zubří 17:30

20.- 21. 8. turnaj v Kopřivnici

24. 8. doma s Bystřicí p. H. 18:00

27. 8. v Hlohovci 18:00

31. 8. v Bystřici p. H. 19:30

2. 9. doma s Litovlí 18:00

7. 9. v ProstějověKlub má už konečně svůj znak – logo, které již bylo zveřejněno na internetových stránkách a také oddílové barvy doznaly změn. Klub se vrací zpět ke kombinaci červená – bílá a v těchto barvách budou i dresy.Fotografie z prvního dne přípravy na novou sezonu.

(viki, foto: AP)

Muži zahájili přípravu na extraligu
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko