Slušný výkon, vysoké vítězství

Velmi povedený výkon podali házenkáři Cementu Hranice ve svém posledním přípravném utkání před novou extraligovou sezónou. V zápase s prvoligovým celkem Tatranu Litovel předvedli rychlou kombinační házenou okořeněnou přesnou střelbou.

TJ Cement Hranice – Tatran Litovel
37 : 21 (19 : 10)

V úvodu domácím chvíli trvalo, než se dostali do tempa a tak Litovel v 8. minutě vedla 5:3. Během deseti minut se však obranou hostí přehnala střelecká smršť, po níž na ukazateli skóre svítilo 12:5 pro Hranice. Přestože se v domácím mužstvu na palubovce vystřídali všichni hráči, narostlo skóre až na konečný šestnáctibrankový rozdíl.

Sestava a branky Cementu: Fabián, Gnida – Pernička 7, Ševeček 1, Hojník 1, Stržínek 3, Valášek 5/1, Hradil 6, Štípek 2/1, Kolmajer 6, Bláha, Kovařík 3, Samiec3. Sedmimetrové hody: 3/2 – 2/1. Rozhodčí: Hlaváč, Kočí.