Muži přesvědčivě přehráli Brno

V zápase druhého kola házenkářské extraligy se mužstvo Cementu Hranice poprvé představilo domácímu publiku. Soupeřem mu byl celek Házené Brno, a byla to zdařilá premiéra.

TJ Cement Hranice – Házená Brno
35 : 24 (19 : 8)

Domácí tým už od druhé minuty vedl, zodpovědnou hrou v obraně a přesnou střelbou postupně zvyšoval náskok a potvrzoval roli favorita. V poločase už Hranice vedly 19:8 a ve druhé půli tak mohli dostat příležitost i další hráči z lavičky. Přesto si domácí tým stále udržoval výrazný náskok a nedovolil brněnským hráčům ani pomyslet na zdramatizování zápasu. Hraničtí tak i bez Dobeše a zraněného Hojníka dovedli utkání k výraznému vítězství.

Nejvíce branek: Hradil 12/4, Kovařík 6, Valášek 5 – Sedláček 8/2, Buriánek 4. Rozhodčí: Pešek, Pavlát. Sedmimetrové hody: 5/5 – 2/2. Vyloučení: 3 - 4. Diváků: 500.

Podrobnosti k utkání, výsledky dalších zápasů a tabulku zveřejníme v pondělí.