Neuvěřitelné: dobili jsme karvinskou pevnost!

Senzace, kterou snad nečekal ani největší fantasta v řadách hranických fanoušků se stala skutečností. Mužstvo Cementu Hranice zvítězilo ve třetím kole extraligy na palubovce lídra tabulky a největšího favorita soutěže Baníku Karviná.

HC Baník Karviná – TJ Cement Hranice
19 : 22 (10 : 12)

A že šlo o zasloužené vítězství, svědčí i fakta z utkání. Náš tým šel poprvé do vedení už v úvodu zápasu (2:4), domácím se ještě v 19. minutě podařilo srovnat na 7:7, ale o minutu později už jsme znovu vedli, ve 40. minutě dokonce 16:11 a své vedení si už díky spolehlivé obraně, obrovskému nasazení a výbornému Fabiánovi v brance nenechali vzít.

Nejvíce branek: Sobol 10/4, Horák 5 - Kolmajer 6, Dobeš 5, Hradil 5/3.

Rozhodčí: Bečička, Horák. Sedmimetrové hody: 4/4 - 3/3. Vyloučení: 4:8. Diváků: 400.

Dosud známé výsledky 3. kola extraligy:

Zubří - Napajedla 29:15 (11:8), Lovosice - Frýdek-Místek 34:28 (16:17), Třeboň - Jičín 22:22 (15:11), Házená Brno - Kopřivnice 28:27 (13:13).

Bližší informace k utkání, další výsledky a tabulku zveřejníme v pondělí.