Muži vydřeli další extraligové vítězství

V zápase 6. kola házenkářské extraligy hostil tým Cementu Hranice na své palubovce silný tým Jičína. V úvodu zápasu se domácí rychle ujali vedení 4:1, v 8. minutě vedli ještě 5:2, ale pak přišel nepochopitelný výpadek. Hraničtí byli nervózní, špatně stříleli, kupili chybu za chybou a nechali soupeře do 29. minuty otočit stav na 8:11. V poslední minutě první půle se naštěstí vzchopili a dvěma góly snížili na 10:11. Také nástup do druhé půle byl v režii domácího týmu, který za šest minut otočil na 15:13. V 54. minutě už domácí vedli 21:18 a zdálo se, že už dotáhnou zápas do vítězného konce. Jenže neproměnili další sedmičku, znovu znejistěli a minutu před koncem hosté znovu srovnali na 21:21. V hektickém závěru se před brankou hostí prosadil Hradil a domácí tým už taktickou hrou a s velkou dávkou štěstí vedení udržel.

TJ Cement Hranice – CS CARGO HBC Jičín

22 : 21 (10 : 11)

Nejvíce branek: Hradil 9, Kolmajer 6/2 – Krempa 6/1, Šulc 6/2. Rozhodčí: Nesvadba, Novotný. Sedmimetrové hody: 4/2 – 4/3. Vyloučení: 4 - 7. Diváků: 600.