Vysoké vítězství nad odevzdaným soupeřem

V zápase 8. kola házenkářské extraligy si náš tým bez obtíží poradil s celkem Frýdku-Místku. Zápas rozhodujícím způsobem ovlivnila už první minuta, v níž nejlepší střelec hostí i celé ligy Petrovský zahrával sedmičku a míč napálil přímo do hlavy domácího brankáře Fabiána. Za to byl okamžitě vyloučen, což byla pro hostující tým rána, ze které se už nevzpamatoval.

TJ Cement Hranice – SKP Frýdek-Místek
37 : 18 (19 : 10)

Domácí si okamžitě začali budovat náskok, ve 13. minutě vedli 13:4, poločas vyhráli 19:10. Na začátku druhé půle nedokázali hosté deset minut vstřelit branku, takže ve 41. minutě už domácí i s náhradníky v sestavě vedli 27:11 a v exhibičním stylu směřovali k jasnému vítězství.

Nejvíce branek: Hradil 8/3, Kolmajer 6, Valášek 5 – Pavlíček 8/1, Vacula 3. Rozhodčí: Bečička, Horák. Sedmimetrové hody: 3/3 – 5/1. Vyloučení: 7 - 5. Diskvalifikace: 0 – 2 (Petrovský, Pavlíček). Diváků: 600.