Povinné vítězství nad zdecimovaným soupeřem

V zápase 12. kola házenkářské extraligy si naše mužstvo snadno poradilo s posledním týmem soutěže, který navíc k utkání přijel jen s jedenácti hráči.

TJ Cement Hranice – TJ Fatra Slavia Napajedla
43 : 28 (20 : 13)

Domácí mužstvo mělo po celý zápas jasnou převahu, v 8. minutě vedlo 6:2, v 19. – 13:5. V těchto chvílích byli na hřišti už také hraničtí náhradníci a hosté do poločasu stáhli náskok na 20:13.

Po přestávce se náš tým znovu v nejsilnějším složení vrhnul do ofenzivy, v 36. minutě už vedl 26:16 a svůj náskok až do konce zápasu neustále zvyšoval a poprvé v sezóně dosáhl čtyřiceti branek. I přes vysokou výhru ale nemohou být hráči příliš spokojeni, jejich obranná činnost byla velmi slabá a se silnějším soupeřem by měli s tak laxním přístupem značné problémy uhrát solidní výsledek.

Nejvíce branek: Hradil 11/5, Pernička 9, Skřídlo 6 – Hnilička 7, Zetík 5.

Rozhodčí: Martiník, Simu. Sedmimetrové hody: 6/5 – 2/2. Vyloučení: 4 - 4. Diváků: 500.