Senzace z Karviné se neopakovala

V zápase 14. kola házenkářské extraligy prohrál náš tým po dlouho vyrovnaném boji s vedoucím týmem tabulky Baníkem Karviná.

TJ Cement Hranice – HCB Karviná
24 : 30 (12 : 16)

V úvodu jsme nepustili favorizované hosty k jejich rychlé hře, ale sami jsme měli problémy se zakončením, takže v desáté minutě byl stav 2:2. Teprve pak se Karvinští začali prosazovat, vytvořili si mírný náskok a poločas vyhráli 12:16. V úvodu druhé půle se domácí mužstvo snažilo o korekci skóre, využilo chyb a častého vylučovaní hostů a ve 42. minutě vyrovnalo na 19:19. Ještě o čtyři minuty později byl stav 21:21, nevyužili jsme však několik šancí jít do vedení a hosté si tak díky výborně chytajícímu brankáři Puterovi a proměňování rychlých brejků vytvořili čtyřbrankový náskok 21:25, který v samém závěru ještě zvýšili na konečných 24:30.

Nejvíce branek: Hradil 9/2, Valášek 6/1 – Kuzo 8, Horák 7.

Podrobnosti k utkání, další výsledky a tabulku extraligy zveřejníme ve čtvrtek.