Zbytečná ztráta bodu

Jako ztráta bodu se na konci zápasu 16. kola extraligy mezi naším týmem a Gumárnami Zubří ukázala být pro domácí remíza 28:28.

TJ Cement Hranice – HC Gumárny Zubří
28 : 28 (19 : 14)

V úvodní čtvrthodině jsme vždy o branku vedli, ale Zubří pokaždé dokázalo hned vyrovnat. Hosté pak šli na chvíli i do vedení, ale posledních dvanáct minut první půle odehrály Hranice excelentním způsobem a ze stavu 6:8 dokázaly otočit na 19:14. Ve druhé půli Zubří ještě přitvrdilo v obraně a k velkému výkonu se v jeho brance rozchytal Luňák. Hosté začali stahovat náš náskok, až se jim ve 46. minutě podařilo srovnat na 24:24. V těchto chvílích se taky několika skvělými zákroky předvedl gólman Fabián a z rychlých brejků jsme odskočili na 28:24. Poté však naši hráči začali zahazovat své šance, hosté dvě minuty před koncem srovnali a nám se v nervózní koncovce už ani z trojnásobné přesilovky nepodařilo dát vítězný gól.

Nejvíce branek: Hojník a Kovařík 7, Hradil 5 – Plšek 8, Opálka 5.

Rozhodčí: Kohout, Padevět. Sedmimetrové hody: 5/3 – 7/4. Vyloučení: 5 - 4. Diváků: 650.