Muži se protrápili k vítězství

K zápasu 18. kola extraligy nastoupili dnes večer házenkáři Cementu Hranice proti desáté Plzni. Po celý první poločas se domácím nedařilo si vytvořit větší brankový náskok, takže poločas skončil pouze dvoubrankovým vedením 15:13. Ve druhé půli se hra domácího týmu zlepšila , vytvořil si až sedmibrankový náskok,ale vlastní nesoustředěností a chybami si dovolili soupeři zápas zdramatizovat a nakonec byli rádi za dvoubrankové vítězství.

TJ Cement Hranice – TJ Lokomotiva Plzeň 30 : 28 (15 : 13)

Nejvíce branek:Valášek 9/3, Kovařík 5, Pernička a Kolmajer 4 – Houdek 6, Kalaš a Karásek 5.
Rozhodčí: Novotný, Nesvadba D. Sedmimetrové hody: 4/3 – 1/0. Vyloučení: 8 - 8. Diskvalifikace: 1 – 2 (Pernička – Klíma, Tureček). Diváků: 200.

Podrobnosti k utkání, další výsledky 18. kola a tabulku extraligy zveřejníme ve čtvrtek.