Muži nezvládli druhý poločas a prohráli

Dnes v podvečer nastoupili házenkáři Cementu Hranice k zápasu 19. kola extraligy na palubovce lepšícího se Frýdku-Místku.

SKP Frýdek-Místek - TJ Cement Hranice 27 : 24 (13 : 16)

V úvodu zápasu se domácí dostali do vedení 5:2, náš tým však záhy srovnal na 6:6 a po zbytek první půli byl lepší a do kabin šel se slibným vedením 13:16. Do druhé půle však Hraničtí vstoupili jako vyměnění. Špatně bránili, dělali chyby v rozehrávce a dovolili soupeři srovnat na 22:22. Ani to však nebyla dostatečná výstraha, domácí tým v čele s kanonýrem Petrovským dál využíval děr v hostující obraně a zápas zvrátil ve svůj prospěch.

Nejvíce branek: Petrovský 11/2, Alexovič, Krupa a Pavlíček po 3 - Valášek, Hojník a Kovařík po 5. Rozhodčí: Pavlát, Pešek. Sedmimetrové hody: 2/2 - 2/1. Vyloučení: 5 - 5. Diváků: 220.

Další výsledky 19. kola:
Házená Brno - Karviná 21:37, Lovosice - Plzeň 25:16, Třeboň - Zubří 25:24, Jičín - Dukla Praha 29:26, Kopřivnice - Napajedla 28:16.