HC Cement Hranice

Tragický výkon ve druhé půli

Po nepodařeném druhém poločase utkání s Frýdkem-Místkem, v němž náš tým vstřeli jen osm branek a pomohl domácím postavit se na nohy a zápas otočit, čeká na naše házenkáře nelehký týden, v němž musí porážku pustit z hlavy a pořádně se připravit na neděli, kdy od 10.30 hodin hostí doma svého pronásledovatele, tým Lovosic.

SKP Frýdek-Místek - TJ Cement Hranice
27 : 24 (13 : 16)


Sestava a branky Cementu: L. Fabián, M. Fabián – Stržínek, Bičaník 3, Skřídlo 1, Pernička 1, Ševeček, Kovařík 5, Dobeš 1, Štípek, Hojník 5, Valášek 5/1, Kolmajer 3.
Rozhodčí: Pavlát, Pešek. Sedmimetrové hody: 2/2 - 2/1. Vyloučení: 5 - 5. Diváků: 220.

Úvod zápasu vyšel lépe domácím, kteří do 7. minuty vedli 5:2. Hraničtí se rozehrávali pomaleji, ale za tři minuty už srovnali na 6:6 a po dalších jedenácti minutách, kdy s domácími drželi nerozhodné skóre, se dostali do vedení 10:11. Ve 24. minutě ale znovu vedli domácí 13:12 a teprve v samém závěru dokázal náš tým čtyřmi góly otočit skóre na 13:16.
Druhá půle už ale byla z pohledu našeho týmu katastrofální. Hráči kupili technické chyby a v obranné fázi nebyli schopni postavit blok proti domácímu kanonýrovi Petrovskému, který v zápase nastřílel 11 branek a rozhodující měrou se postaral o vítězství domácích. Frýdek do 49. minuty vyrovnal na 22:22, za šest minut už vedl 25:22 a vedení si už nedal vzít.
Trenér Frank nám k zápasu řekl:
“V prvním poločase jsme zahráli velmi dobře a s přehledem ho vyhráli. Po přestávce jsme ale hrubými chybami postavili Frýdek na nohy a ten nás bojovností a nasazením v závěru přehrál. Ve druhé půli se znovu nenašel nikdo, kdo by tým dokázal posržet, dělali jsme chyby v obraně a nepromněňovali šance a to jak na křídlech, tak i na spojkách a ztratili jsme vyhraný zápas. V neděli nás čekají silné Lovosice a chceme-li uspět musíme zahrát úplně jinak než ve Frýdku.“

Další výsledky 19. kola:
Královo Pole - Karviná 21:37, Lovosice - Plzeň 25:16, Třeboň - Zubří 25:24, Jičín - Dukla Praha 29:26, Kopřivnice - Napajedla 28:16.

Tabulku extraligy najdete ZDE.
(viki)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko