Do semifinále jde Dukla

Ke druhému čtvrtfinálovému zápasu nastoupili dnes večer házenkáři Cementu Hranice proti pražské Dukle.

TJ Cement Hranice – HC Dukla Praha 28 : 33 (16 : 17) stav série 0 : 2

Na zápasy tak Dukla vyhrála 2:0 a postoupila do semifinále. Hranice teď čeká dvojzápas s Napajedly. Úspěšnější celek postoupí do bojů o 5.- 8. místo, poražený pak bude bojovat o 9.- 12. místo.
Hosté měli lepší vstup do zápasu, postupně vedli 4:2, 8:6 a 13:10, ale domácí bojovali a do přestávky stáhli skóre na 16:17. Po přestávce pokračoval náš tým ve výborném výkonu, vyrovnal a v 37. minutě vedl 21:19. Ve dení se ale nepodařilo udržet, zkušenější hosté skóre znovu otočili a v závěru využili chyb domácích ke zvýšení na konečných 28:33.
Nejvíce branek: Ševeček 7, Kovařík a Hojník 6 – Čurda 8, Brabec 7.
Rozhodčí: Martiník, Simu. Sedmimetrové hody: 4/3 – 5/4. Vyloučení: 9 - 4. Diskvalifikace: 1 – 1 (Bičaník – Pristaš). Diváků: 300.

Další čtvrtfinálové výsledky:
Jičín - Lovosice 26:23 (stav série 1:1), rozhodující zápas se hraje 18. 3. v Lovosicích.
Třeboň - Zubří 21:18 (stav série 1:1), rozhodující zápas se hraje 18. 3. v Zubří
Kopřivnice - Karviná 24:37 (konečný stav série 0:2)

Podrobnosti k utkání a další výsledky zveřejníme ve čtvrtek.