Muži s Napajedly prohráli

Ke druhému utkání zápasové série, ve skupině o 5.- 12. místo nastoupili dnes před polednem házenkáři Cementu Hranice v Otrokovicích proti Napajedlům.

TJ FS Napajedla - TJ Cement Hranice 23 : 19 (11 : 11), stav série 1 : 1

Do utkání chudého na góly lépe vstoupili domácí, vedli 3:0, hosté ale v 17. minutě srovnali na 5:5 a ve 25. minutě vedli 7:5. Domácí však do poločasu srovnali na 11:11. Úvodní desetiminutovka druhé půle patřila hostům, vedli 14:12, poté však svou laxností a malou bojovností naznačili domácím, že po vítězství netouží. Napajedla tak bez větších obtíží otočila skóre, v 50. minutě vedla 18:16 a do konce zápasu ještě zvýšila na konečných 23:19. Rozhodující zápas série tak bude odehrán ve středu 5. dubna od 18 hodin v Hranicích.

Nejvíce branek: Indrák 7, Juřena, Balůsek a Zetík 4 – Kolmajer 5, Kovařík 4.
Rozhodčí: Bečička, Horák. Sedmimetrové hody: 4/2 - 3/2. Vyloučení: 7 - 6. Diskvalifikace: 1 – 1 (Hnilička – Bičaník). Diváků: 120.

Podrobnosti k utkání a další výsledky extraligy zveřejníme v pondělí.