Muži vydřeli vítězství nad Třeboní

V prvním zápase série s Třeboní, ve skupině o 5.- 8. místo zvítězili domácí až po tuhém boji a díky notné dávce štěstí v závěru zápasu.

TJ Cement Hranice – Jiskra Třeboň 26 : 24 (12 : 12), stav série 1:0

V prvním poločase se oba týmy přetahovaly o vedení, domácí nejdříve vedli 3:2, pak prohrávali 3:4, vedli 5:4 a tak to šlo až do přestávky, kdy na ukazateli svítil nerozhodný stav 12:12. Stejný obraz hry byl k vidění i v první pětiminutovce druhé půle. Do dvoubrankového vedení – 17:15, se domácí poprvé dostali ve 40. minutě a zdálo se, že nad hosty konečně získali převahu. Ti ale v následující přesilovce srovnali a přidali i branku navíc a vedli 18:17. Ve 48. minutě už ale znovu vedli Hraničtí – 19:18 a tak to pokračovalo až do 57. minuty, kdy Třeboň srovnala na 24:24. V závěru podržel domácí brankář Luděk Fabián a z protiútoků Pernička s Kovaříkem rozhodli o vítězství Hranic, když hosté doplatili na nedisciplinovanost a přísná vyloučení.

Nejvíce branek: Kolmajer, Kovařík a Pernička 5 – Dušek 9, Mlsna a Mošovský 3.
Rozhodčí: Válek, Opava. Sedmimetrové hody: 4/2 – 2/2. Vyloučení: 6 - 11. Diskvalifikace 0 – 2 (Kejval, Bicek) Diváků: 200.