Muži skončí v extralize šestí

V rozhodujícím zápase série o 5. místo v házenkářské extralize prohráli muži v Jičíně a v konečném pořadí obsadí 6. místo.
CS CARGO HBC Jičín – TJ Cement Hranice 31 : 23 (13 : 11), konečný stav série 2:1
Zápas od úvodního hvizdu řežírovali domácí. V 8. minutě vedli už 5:0 a po celý zápas nedali oslabenému soupeři šanci na zvrat. Hosté sice hráli trpělivě, snažili se hrát pozorně v obraně, ale na víc, než snížení na 13:11 na konci prvního poločasu to nestačilo. Ve druhé půli domácí svůj náskok postupně zvyšovali – 17:13, 21:16, ve 48. minutě vedli 27:20 a v závěru zápasu zvýšili svůj náskok až na osm branek.

Nejvíce branek: Babák 7, Lepieš a Král 5 – Skřídlo 5, Kovařík 4, Bičaník 3.
Rozhodčí: Macho, Hájek. Sedmimetrové hody: 3/2 – 3/3. Vyloučení: 7 - 7. Diváků: 400.

Další výsledky extraligy:
O 11. místo: Královo Pole – Napajedla 34:29 po prodloužení, stav série 1:2 (na 3 výhry).

Podrobnosti k utkání a další výsledky zveřejníme v pondělí.