Muži suverénně porazili Kopřivnici

V úvodním kole házenkářské extraligy nastoupil náš celek k regionálnímu derby proti tradičnímu rivalovi - Kopřivnici. Zatímco domácí nastoupili v nejsilnější sestavě, hosté přijeli s několika hríči, kteří teprve doléčují zranění nebo ještě v týdnu leželi doma s horečkou. Na jejich výkonu to bylo znát.
TJ Cement Hranice – KH Kopřivnice 35 : 26 (19 : 11)
Nejvíce branek: Hradil 11/4, Kolmajer 8, Bičaník 6 – Pěček 8, Lipový a Polášek 4.
Rozhodčí: Nesvadba, Novotný. Sedmimetrové hody: 5/4 – 0/0. Vyloučení: 11 - 6. Diskvalifikace: 1 – 0 (Gřes). Diváků: 450.

Stačilo dvacet minut a nebylo o co hrát. Domácí si během nich vypracovali proti oslabenému soupeři dostatečný devítibrankový náskok (16:7), který udrželi až do konce poločasu. V úvodu druhé půle sice hosté po třech rychlých brejcích snížili, ale po time-outu domácích se vše rychle vrátilo do původních kolejí. Náš tým zvýšil náskok až na dvanáct branek (32:20), a o ještě výraznější vítězství ho svými příliš úzkostlivými výroky a vyloučeními připravila dvojice rozhodčích. Díky tomu Kopřivnice v závěru snížila na přijatelných 35:26.