Důležitá výhra

Cenné vítězství vybojovali muži v zápase 2. kola extraligy v Třeboni. Potvrdili tak roli favorita a dokázali sobě i soupeřům, že budou znovu schopni bojovat v popředí tabulky. Další těžká zkouška náš tým čeká v neděli 24. září, kdy od 10.30 hodin hostí na domácí palubovce vloni bronzové mužstvo Lovosic.
TJ Jiskra Třeboň – TJ Cement Hranice
24:27 (14:17)

Sestava a branky Cementu: L. Fabián, M. Fabián – Stržínek, Samiec, Hradil 4/2, Bičaník 2, Skřídlo, Pernička, Ševeček, Gřes 4, Hojník 5, Valášek 6, Kolmajer 6.
Sedmimetrové hody: 3/3 – 2/2. Vyloučení: 3 - 5. Rozhodčí: Hájek, Macho. Diváků: 400.

V úvodu zápasu se Třeboň dostala do vedení, ale v 9. minutě už Hranice vedly 5:2. Tří až čtyřbrankový náskok si hosté udržovali v průběhu celé první půle, kterou nakonec vyhráli 17:14.
Také po přestávce svěřenci trenéra Franka drželi pozornou obrannou hrou domácí tým v bezpečném odstupu a zaslouženě vyhráli v poměru 27:24.

Další výsledky 2. kola:
Lovosice - Karviná 31:33, Zubří - Plzeň 37:22, Jičín - Frýdek-Místek 33:29, Kopřivnice - KP Brno 22:18, Bystřice p. H. - Dukla 30:30.