Muži vyhráli v Králově Poli

K zápasu 4. kola extraligy cestovali házenkáři Cementu Hranice do Brna, kde se utkali s týmem Králova Pole.
HK Královo Pole – TJ Cement Hranice 23 : 31 (9 : 17)
Naše mužstvo vstoupilo do zápasu ve velkém stylu a v po úvodní desetiminutovce vedlo 6:0. Do poločasu pak Hraničtí svůj náskok ještě zvýšilia do šaten šly týmy za stavu 9:17. I ve druhé půli se hrálo podle našich not, domácí už prohrávali 17:30 a jen díky tomu, že dal trenér Frank příležitost i hráčům z lavičky, odvrátil domácí celek hrozící debakl.

Nejvíce branek: Strejček a Havlát 5, Chýlek 4 - Hradil 6/2, Hojník 6, Gřes, Valášek a Kolmajer 4. Rozhodčí: Halada, Dostál. Sedmimetrové hody: 3/2 - 4/2. Vyloučení: 4:7. ČK: 0 - 1 Bičaník. Diváků: 150.

Další výsledky 4. kola:
Plzeň - Lovosice 28:37, Dukla - Třeboň 32:19, Jičín - Bystřice p.H. 34:28, Frýdek-Místek - Karviná 26:34.

Podrobnosti k utkání, další výsledky a tabulku extraligy zveřejníme v pondělí.