Povinné vítězství

V zápase předehrávaného 17. kola extraligy porazili házenkáři Cementu v Brně tým Králova Pole.
HK Královo Pole – TJ Cement Hranice
23 : 31 (9 : 17)

Sestava a branky Cementu: L. fabián, M. Fabián – Stržínek 2, Samiec, Hradil 6/2, Bičaník 2, Pernička 2, Ševeček, Gřes 4, Štípek 1, Hojník 6, Valášek 4, Kolmajer 4.
Rozhodčí: Halada, Dostál. Sedmimetrové hody: 3/2 - 4/2. Vyloučení: 4:7. ČK: 0 - 1 Bičaník. Diváků: 150.

Hranický tým začal excelentně, v 10. minutě vedl už 6:0 a přestože domácí dokázali za šest minut snížit na 4:6, vedl Hraničtí ve 23. minutě 12:5 a poločas v poklidu vyhráli 17:9.
Také druhá půle se hrála podle not hostujícího týmu, který dál zvyšoval brankový rozdíl (21:12 v 37. minutě a 26:16 o deset minut později). Sedm minut před koncem vedli hosté už 30:17 a teprve v závěrečných minutách dokázali domácí proti náhradníkům v sestavě Hranic zkorigovat výsledek na konečných 23:31.

Další výsledky 17. kola:
Dukla Praha - Třeboň 32:19, Frýdek-Místek - Karviná 26:34, Jičín - Bystřice p. H. 34:28, Plzeň - Lovosice 28:37, Zubří - Kopřivnice 39:22.