Muži vydřeli vítězství

Tým mužů v zápase 5. kola extraligy přivítal v regionálním derby celek Bystřice pod Hostýnem, v jehož dresu nastoupilo pět hráčů, kteří v nedávné minulosti působili v Hranicích. Domácí bez nemocného Hradila se proti vyhecovanému soupeři těžko prosazovali a většinu první půle prohrávali.
TJ Cement Hranice – TJ Bystřice pod Hostýnem 25 : 24 (13 : 13)
Až v závěru poločasu se jim podařilo vyrovnat na 13:13. Nástup do druhé části zvládly Hranice na jedničku. Dostaly se do trháku, vedly 16:13, pak ale sérií chyb dovolily Bystřici otočit skóre. Díky takticky zvládnuté nervózní koncovce se ale nakonec domácím podařilo skóre v poslední minutě otočit a vybojovat cenné vítězství.
Nejvíce branek: Hojník 7/1, Bičaník a Kolmajer 4, Gřes 4/1 – Houda 8/3, Dobeš 6, Kovařík 4. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 3/2 – 3/3. Vyloučení: 7 - 8. Diváků: 500.