Znovu drama až do konce

V zápase 6. kola házenkářské extraligy přivítal celek mužů předposlední tým tabulky, KP Brno.
TJ Cement Hranice – HK Královo Pole Brno 26 : 24 (12 : 9)
Nejvíce branek: Pernička 5, Valášek 5/2, Bičaník a Gřes 4. Rozhodčí: Dostál, Halada. Sedmimetrové hody: 5/3 – 2/2. Vyloučení: 6 - 5. Diskvalifikace: 0 – 1 (Draškovič). Diváků: 400.

Náš tým opět zaspal úvod utkání a pustil hosty do čtyřbrankového vedení (0:4), které se mu podařilo otočit až v 17. minutě (6:5). Do poločasu pak naši náskok zvýšili na tříbrankový rozdíl (12:9) a ten si udržovali až do 47. minuty, kdy zvýšili už na 21:16. Pětibrankový náskok (23:18) na ukazateli svítil ještě o čtyři minuty později, pak ale domácí tým nepochopitelně ztratil koncentraci a hosté během pěti minut srovnali na 23:23. V závěru se ale přeci jen projevila kvalita týmu, který taktickou hrou vybojoval hubené vítězství.

Další výsledky extraligy:
Karviná - Frýdek-Místek 41:21, Zubří - Jičín 30:26, Lovosice - Plzeň 32:18, Kopřivnice - Zubří 20:29, Bystřice p. H. - Jičín 20:23.

Podrobnosti k utkání, další výsledky a tabulku extraligy přineseme v pondělí.