Muži si lehce poradili s Frýdkem

K utkání předehrávaného 18. kola extraligy nastoupili naši házenkáři proti celku SKP Frýdek-Místek.

TJ Cement Hranice – SKP Frýdek-Místek 37 : 28 (21 : 9)

Domácí vstoupili do zápasu suverénně, brzy vedli 4:0, a v 17. minutě už za stavu 10:2 bylo o vítězi prakticky rozhodnuto. Poločas Hranice vyhrály 21:9 a do druhé půle už trenér Frank posílal na hřiště i další hráče z lavičky. Hosté sice postupně snižovali náskok našeho týmu, v jednu chvíli stáhli na 30:24 ale favorizovaní domácí nepřipustili žádné drama a bezpečně dovedli zápas do vítězného konce.

Sestava a branky Cementu: M. Fabián, J. Vatolík – Stržínek 1, Samiec, Hradil 4/1, Bičaník 6, Skřídlo2, Pernička, Ševeček 1, Gřes 10/4, Štípek 1, Hojník 7, Valášek 2, Kolmajer 3.
Rozhodčí: Pavlát, Pešek. Sedmimetrové hody: 6/5 – 3/3. Vyloučení: 1 - 3. Diváků: 300.

Kolo bude dohráno ve čtvrtek a pátek, další zápas náš tým absolvuje v neděli v 10.30 hodin domácím duelem se Zubřím.