Muži vysoko prohráli se Zubřím

Náš tým chtěl v zápase 10. kola konečně porazit rivala z nedalekého Zubří, ale opět odešel poražen.

TJ Cement Hranice – HC Gumárny Zubří 27 : 34 (15 : 18)

V úvodní půli se hráčům ještě dařilo udržovat nadějné skóre, ale v závěru poločasu už soupeř odskočil na tříbrankový rozdíl 15:18. Jěště v úvodu druhé půle to vypadalo, že by mohli být Hraničtí úspěšní, potom však nebývalým množstvím technických chyb pustili soupeře do výraznějšího vedení, které už pak nebyli schopni dohnat. Zkušení hosté si vítězství s přehledem pohlídali a v tabulce se posunuli zpět na třetí místo.

Nejvíce branek: Hradil 9, Hojník 5, Kolmajer 4 - Hrstka 8, Říha 7, Hrachovec 5. Rozhodčí: Kohout, Novák. Sedmimetrové hody: 2/1 - 1/1. Vyloučení: 5:5. Diváků: 600.

Další výsledky
10. kolo:
Karviná - Jičín 38:18, Brno - Dukla 18:34, Frýdek-Místek - Plzeň 39:31, Lovosice - Kopřivnice 29:26, Bystřice p. H. - Třeboň 25:21.

18. kolo:
Kopřivnice - Jičín 22:26, Karviná - Plzeň 32:17, Lovosice - Dukla 24:24, Bystřice - Brno 25:22, Třeboň - Zubří 28:35.

Podrobnosti k utkání a tabulku extraligy přineseme v pondělí.